Choď na obsah Choď na menu
 


VÝZVA - Podporte nás

23. 1. 2020

 

VÝZVA - Podporte nás

Ctení milovníci histórie slovenskej populárnej hudby, chceme Vás poprosiť o pomoc. Naše Múzeum slovenskej populárnej hudby sa už niekoľko rokov snaží zhromaždiť materiá týkajúci sa histórie slovenskej populárnej hudby - staré šelakové a gramofónové platne, knižky, publikácie, hudobné časopisy, vstupenky z koncertov, dobové fotografie, výstrižky z novín, staré rádiá, gramofóny, dobové hudobné nástroje (proste hocičo, čo súvisí s históriou a vývojom česko-slovenskej populárnej hudby). 

Vieme, že bez Vašej pomoci to nepôjde. Preto sa na Vás obraciame. Na Vás, bežných ľudí. Mnohí z Vás máte určite doma nejaké nepotrebné hudobniny. Možno si ani neuvedomujete, že sú to čiastkové historické klenoty. Prečo ich nesústrediť do jednej, centrálnej databázy, ktorá by ich mohla sprístupniť širokej verejnosti? Možno pre Vás sú to len staré haraburdy, bezvýznamné drobnosti, ktoré Vám často iba zavadzajú a zaberajú vo Vašich bytoch, pivniciach a povaľách drahocnné miesto. Podeľte sa o ne a darujte ich nášmu múzeu - budete mať dobrý pocit, že ste urobili správnu vec a veci sa dostanú tam, kam patria. Pre nás to bude neoceniteľná pomoc. Pomoc od Vás. Kontaktovať nás môžete na popmuzeum@gmail.com alebo na stránke https://popmuseum.estranky.sk/.

Zároveň vyhlasujeme aj finančnú zbierku na podporu nášho múzea. Ak by ste chceli prispieť, číslo účtu nájdete tu

Chceme tiež osloviť firmy a spoločnosti o finančnú podporu. Privítame aj nefinančnú podporu - máte staré počítače, nábytok, viete pomôcť poskytnutím kancelárskych potrieb, reklamným priestorom a podobne, uvítame všetko. Keďže sme nová a nezisková organizácia a nemáme ešte finančné príjmy z eurofondov bez Vašej pomoci sa nezaobídeme. Podporu eurofondov však získame len tak, keď sa budeme môcť preukázať našu činnosť. A k tomu potrebujeme Vaše dary, financie, akúkoľvek inú pomoc.

ĎAKUJEME!

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 

Portrét


Posledné fotografie


FacebookArchív

Kalendár
<< júl / 2022 >>


Štatistiky

Online: 3
Celkom: 234136
Mesiac: 4093
Deň: 113