Ďakujeme Jozefovi Podhornému, Ing. Vladimírovi Schwarzovi a Danielovi Hanicovi

31. 1. 2020

img_20200130_104533.jpg
Jozef Podhorný nám nezištne venoval peknú
zbierku slovenských šelakových platní.

Ďakujeme Jozefovi Podhornému, Ing. Vladimírovi Schwarzovi z Bánoviec nad Bebravou a Danielovi Hanicovi z Piešťan za podporu a rozšírenie nášho fondu! Jozef Podhorný nám nezištne venoval vzácnu zbierku jedných z prvých šelakových platní v histórii modernej slovenskej populárnej hudby. Ing. Vladimír Scharz podporil naše múzeum menšou finančnou čiastkou a Daniel Hanic nám poskytol chýbajúce číslo do kompletu časopisov Populár z roku 1971. Všetkým krásne ďakujeme.

Zároveň, nech je to inšpiráciou pre Vás ostatných. Podporte naše Múzeum slovenskej populárnej hudby a nenechajte odísť do zabudnutia vzácne rekvizity (platne, knihy, časopisy) z histórie našej populárnej hudby, ale naopak, sústreďme a zachovajme ich spolu na jednom, spoločnom mieste, kde ich budeme môcť zdieľať pre ďalšie naše generácie.

img_20200130_104403.jpg
Chýbajúce číslo Populáru 1/1971 nám
poskytol p. Daniel Hanic z Piešťan.

<< november / 2021 >>

Celkom: 198481