Ďakujeme

Príspevky

Ďakujeme Ondřejovi Šebestovy z Čiech

22. 6. 2020

Ďakujeme Ondřejovi Šebestovy z Čiech za menší finančný príspevok!

12. 6. 2020

img_20200604_222834-_rf1.jpgĎakujeme Veronike Randákovej zo Želiezoviec a Braňovi Langovi zo Zlatých Moraviec za vzácne staré čísla časopisov Populár a Melodie.

Ďakujeme vydavateľstvu OPUS za rozšírenie nášho fondu

12. 6. 2020

img_20200604_214118-_rf1.jpgĎakujeme vydavateľstvu OPUS za rozšírenie nášho fondu - vzácnej kolekcie LP a 3CD vydanej k nedožitým 70. narodeninám Karola Duchoňa.

Ďakujeme Pavlovi Řepovi z Prahy za menší finančný príspevok

12. 6. 2020

Ďakujeme Pavlovi Řepovi z Prahy za menší finančný príspevok.

Ďakujeme Jozefovi Podhornému, Ing. Vladimírovi Schwarzovi a Danielovi Hanicovi

31. 1. 2020

Ďakujeme Jozefovi Podhornému, Ing. Vladimírovi Schwarzovi z Bánoviec nad Bebravou a Danielovi Hanicovi z Piešťan za podporu a rozšírenie nášho fondu!

Celý príspevok | Rubrika: Ďakujeme | Komentáre: 0

Ďakujeme pani Silvii Ivanidesovej z Popradu za krásnu predvianočnú nádielku platní, kníh a časopisov!

17. 12. 2019

Ďakujeme pani Silvii Ivanidesovej z Popradu za prekrásnu predvianočnú nádielku platní, kníh a časopisov - ozajstných klenotov histórie slovenskej populárnej hudby. Zároveň nech je inšpiráciou pre Vás všetkých ostatných - nenechajte tieto skvosty zapadnúť prachom, darujte ich pre dobrú  vec a sprístupnite ich verejnosti, ten pocit ozaj stojí za to.

Celý príspevok | Rubrika: Ďakujeme | Komentáre: 0

Ďakujeme Ľubomírovi Janečkovi z Pezinku za menšiu finančnú podporu!

17. 12. 2019

Ďakujeme Ľubomírovi Janečkovi z Pezinku za menšiu finančnú podporu, ktorou prispel nášmu múzeu a archívu. Nech je inšpiráciou pre ďalších, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť histórie modernej slovenskej populárnej hudby.

Ďakujeme Marte Valentovej zo Serede za ďalšiu nádielku starých čísiel časopisu Populár!

15. 5. 2019

Celý príspevok | Rubrika: Ďakujeme | Komentáre: 0

Ďakujeme Klementovi Sabolovi za vzácne staré ročníky Populáru!

24. 4. 2019

Ďakujeme Klementovi Sabolovi za vzácne staré ročníky Populáru!

Celý príspevok | Rubrika: Ďakujeme | Komentáre: 0

Ďakujeme Jánovi Králikovi a Mgr. Alešovi Linhartovi za finančnú podporu!

13. 12. 2018

Ďakujeme Jánovi Králikovi a Mgr. Alešovi Linhartovi za menšiu finančnú podporu, ktorou prispeli nášmu múzeu a archívu. Nech sú inšpiráciou pre ďalších, ktorým nie je ľahostajná história modernej slovenskej populárnej hudby.

<< apríl / 2021 >>